Ziyaretçi Yazılımı Kullanarak Firmanızdaki Ziyaretçi Düzenini Sağlayın

Ziyaretçi yazılımı, bir işletme veya kamu binasının ziyaretçileri ve çalışanları hakkındaki bilgileri elektronik olarak izler ve kaydeder. Yazılım aynı zamanda bir ziyaretçinin tesisteki yeri hakkında bilgi belgeler ve toplar. Ziyaretçi yazılım sistemleri, ziyaretçi oturum açma işlemini daha verimli, doğru ve tutarlı hale getirir; ayrıca ziyaretçi bilgilerinin bir veri tabanında saklanmasını sağlar. Ziyaretçi yönetim yazılımı bina güvenliğini arttırır ve tesisleri ve çalışanları korur.

Yazılım halihazırda resepsiyon görevlisinin masasında bulunan mevcut bir kişisel bilgisayara kurulabilir ya da bir self servis kiosk üzerine kurulabilir. Ziyaretçi yönetim yazılımı, kimlik yönetim yazılımı ile entegre edilebilir ve işletme büyüklüğü ve ihtiyacına göre ölçeklendirilebilir. Toplantı salonu yazılımı toplantı alanını kimlerin, ne zaman ve ne kadar süre kullanacağı ile ilgili düzenlemeleri sağlar. Bu sayede toplantılar bölünmez, rezervasyon kolaylık gerçekleştirilebilir ve yönetim fonksiyonları verimli bir şekilde kullanılabilir.

Ziyaretçi Yazılımının Avantajları

Ziyaretçi yazılımı, geleneksel ziyaretçi kaydını daha erişilebilir bir ortamla değiştirir. Binalarınıza, kampüslerinize veya diğer tesislerinize giren ziyaretçiyi izlemenizi sağlar. Bu, ziyaretçilerin belirli yerlere girmek istedikleri takdirde giriş yapmaları ve kimlik kartlarını kullanmaları gerekecektir. Geleneksel ziyaretçi yazlımı yönteminin teknolojiyle değiştirilmesi yeni avantajlar sunmaktadır. Ziyaretçi yazılım sistemi kuruluşun üretkenliğini ve verimliliğini artırır.

Bir kuruluşun önceliği, çalışma ortamının, tesisin ve çalışanın güvenliği ve konforu olmalıdır. Bu tür bir güvenlik ancak kuruluş ziyaretçi yazılım sistemini uygularsa sağlanabilir. Sorumsuz kişiden izinsiz giriş yapılmamasını sağlayacaktır. Ziyaretçi yazılım sistemi, kuruluşun güçlü bir marka itibarı oluşturmasına yardımcı olabilir. İyi bir sistem, çalışanlar ve ziyaretçiler arasında karşılıklı bağımlılık ve güven yaratabilir.

Sıkı bir güvenlik sistemi, ofisinize giren ziyaretçileri etkileyecektir. Bu sayede marka itibarı olumlu bir şekilde etkilenecektir. Ayrıca ziyaretçi yazılım sistemi sayesinde ofis tesisinizdeki herkes tespit edilir. Yangın benzeri herhangi bir acil durumda binadaki kişiler kolaylıkla tespit edilebilir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Ziyaretçi yazılımı ile Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK)’ya uyum sağlanır. Bu kanun, kişisel verilerin yalnızca belirtilen kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabileceğini öngörür. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek herhangi bir yasaklı eylemin kolaylıkla ayırt edilebilmesinde ziyaretçi yazılımı büyük görev görür. İnternete kimin ne zaman bağlandığını tespit eden ziyaretçi yazılımı, KVKK ihlali olması halinde sorumluyu hızlı ve kolay bir şekilde bulmayı sağlayacaktır.

Maksimum Güvenlik Sağlayın

Provimes, firmanızda maksimum güvenlik ve düzen sağlamak üzere en iyi ziyaretçi yazılımına sahip olmanızı sağlar. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre en iyi ziyaretçi yazılımını bulmak adına www.provimes.com internet adresini inceleyin. Provimes teknolojileri ile maliyeti azaltın ve verimliliğinizi arttırın. Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na karşı elinizi güçlendirin, gerçekleştirilen işlemleri kolay takip etme fırsatı yakalayın. Konforlu bir çalışma alanı için Provimes, her daim sizin yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.