YouTube Müzik Premium internetsiz nasıl kullanılır? YouTube Müzik Çevrimdışı mod

Youtube Müzik Premium internetsiz nasıl kullanılır konusunda sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken içerikteki adımları takip etmek. [Adım Adım anlatımlı]

Spotify ve diğer yayın hizmetlerinden önce, YouTube müzik dinlemek için en yasal yerlerden birisiydi. Hala bu seçenek geçerli olsa da artık YouTube Müzik Premium var. Peki, Youtube Müzik Premium internetsiz nasıl kullanılır? İşte YouTube Müzik Premium çevrimdışı mod.

YouTube Müzik Premium uygulamasında ayda 9.99 Doları karşılığında Premium aboneler cihazlarında 30 güne kadar saklayabileceği kadar içerik indirme şansına sahiptir.     

İnternetsiz müzik dinlemek istiyorum ya da internetsiz müzik indirme programı indir şeklindeki arayışlarınız her zaman için illegal yöntemleri sizlere sunacaktır. Bu nedenle yasal olarak internetsiz müzik dinleme Android ya da iOS seçeneklerini arıyorsanız bu alanda hizmet veren uygulamalardan birini tercih etmeniz gerekecektir.

Youtube çevrimdışı müzik dinleme adımları

Youtube çevrimdışı müzik dinleme işlemleri için aşağıdaki adımları takip edin.

Gerekli süre: 1 dakika.

Youtube çevrimdışı müzik dinleme adımları

  1. Şarkı seçimi ve indirme

    Mobil cihazlarda bir şarkıya, albüme veya çalma listesine tıklayın ve ardından indir seçeneğine tıklayın. (Kısayol: Sola kaydırarak da kısayolu kullanabilirsiniz. )

  2. Dinleme

    YouTube internetsiz müzik dinleme için yapmanız gerekenler sadece bununla sınırlı.

Bu işlemleri yaptıktan sonra kotanızdan yemeden müzikleri istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Fakat Youtube Premium ücretsiz olmadığı için Youtube premium fiyatı karşılamanız gerekir.

Youtube Mixtape ne?

YouTube aynı zamanda kullanıcılara rasgele müzikler sunduğu bir özelliğe de sahip. Mixtape olarak adlandırılan bu özellik ile birlikte 24 saatte bir değişen farklı müzikler de dinleyebilirsiniz.

YouTube’un algoritmasına göre çeşitli şarkılar öneren Mixtape’i uygulamadan açtıktan sonra Wi-Fi’ye bağlandığınızda liste her 24 saatte bir değiştirilir. Üstelik indirilen şarkıları 30 güne kadar çevrimdışı olarak dinlemeniz de mümkün. Çevrimdışı olarak Mixtape’i kullanmak için profil fotoğrafınızı seçin, ardından İndirmeler> Ayarlar’a dokunun ve offline Mixtape’e geçiş yapın. Hücresel veri kullanımını korumak için ise Ayarlar> Akış> Yalnızca Wi-Fi’yi seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.