Yine Yeni Yeniden Kişisel Blog

kisisel blog yazari

kisisel blog yazari

İnternetle ilk tanıştığım yıllar sonrasında kişisel blog maceram başlamıştı. Fakat zaman, bütçe gibi durumlar bu konuda beni bugüne kadar sürekli erteledi. Yıllardır severek takip ettiğim blog yazarlarına imrenirken, uygun vakit bulmamla birlikte yeniden kişisel blog maceramı başlattım.

Kişisel Blog Sayfamda Neler Yapacağım?

Kişisel blog ne demek, kişisel blog yazıları ya da kişisel blog nasıl yapılır gibi klasik bir kişisel blog yerine özel yaşantımdan kesintiler sunacağım, kendi uzmanlık alanlarıma dair bilgilerim paylaşacağım bir blog oluşturma niyetindeyim.

Kişisel blog örnekleri çok fazla olsa da farklı bir kişisel blog açma niyetindeyim. Hem vitrinim olacak, hem kişisel yazma tatminimi sağlayacak. Bu bakımdan da bu sefer daha heyecanlıyım. Örnek kişisel blog sayfaları arasında yer alacağım günü büyük bir heyecanla bekleyerek yazmaya başlıyorum.

Bu konuda sponsorluk, reklam ya da konuk yazarlıkla destekleyecek herkese açığım ve takibi değerli okurlarım, takipçilerimi de bekliyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için Hakkımda bölümünü kullanabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Neler Yazacağım?

3 thoughts on “Yine Yeni Yeniden Kişisel Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.