Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Nasıl Alınır?

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Nasıl Alınır

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Nasıl Alınır

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Nasıl Alınır konusunda Apple tarafından yapılan açıklamalar Apple kullanıcılarında memnuniyet yarattı. İşte konuyla ilgili detaylar.

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Nasıl Alınır – Apple Önerisi

10 Eylül’den itibaren (sınırlı bir süre için) iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV veya MacBook satın alan herkesin ücretsiz Apple TV + üyeliği alabilecek. Başlangıç aşamasında 1 yıl gibi algılansa da şirket teklifin yalnızca üç ay boyunca geçerli olacağını söyledi. Apple ayrıca bu ücretsiz üyeliği aktif hale getirme noktasında da biraz karışık bir açıklama yaptı. İşte tüm detayları ile Ücretsiz Apple TV + Üyeliği ve yapılması gerekenler.

Önemli detay: Apple TV+ Türkiye’de Kullanılacak Mı?

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Aktif Etme

Uzun lafın kısası, 1 yıl boyunca sürecek Apple TV + aboneliğinizi talep etmek için tek yapmanız gereken, Apple TV +’ya giriş yapmak. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Önce uygulamayı iOS, iPadOS, macOS veya tvOS çalıştıran bir cihaza indirmelisiniz
  • Ardından, yeni cihazla ilişkili Apple kimliğiyle oturum açtığınızdan emin olun ve uygulamayı açın.
  • Hemen teklif ekranda yer almalıdır.
  • “1 Yıl Ücretsiz Keyfini Çıkar” seçeneğine dokunmanız ile birlikte üyelik aktif olacaktır.
  • Bu aşamaların ardından son onay olarak Apple ID şifrenizi tekrar girmeniz gerekebilir.

Ücretsiz Apple TV + Üyeliği Alırken Dikkat Edilecekler

Burada birkaç uyarı var. Öncelikle, kampanya dahilinde geçerli bir Apple cihazı satın almazsanız, yalnızca yedi günlük TV denemesi alabilirsiniz. Ücretsiz yıla hak kazananlar için Apple ödeme bilgilerinize sahip olduğundan dolayı üyelik işlemleri de kolayca hesabınız üzerinden tanımlanabiliyor.

Bir yıllık deneme süreniz sona erdiğinde, Apple TV +’ya ayda 5 dolar ödeyerek devam edebilirsiniz. Denemenizi yıl bitmeden iptal ederseniz, erişiminiz derhal kesilir ve yeniden başlatılamaz. (İstediğiniz zaman uygulamanın ayarlarındaki aboneliği iptal edebilirsiniz.)  Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay Apple TV’yi + denemenizin süresinin sona ermesini unuttursanız hesabınızdan 5 dolar alınabilir. Bu nedenle bitiş tarihinden bir gün öncesi için takvim hatırlatması ayarlamanız iyi olacaktır.

Apple TV+ için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.