TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle!

TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle önerim ile birlikte seri için bir inceleme kaleme aldım.

Temizlik Avcıları adı ile uzun zamandan beri seri yayınlayan TLC, aynı konsepti Türkiye için hazırlamaya başladı. Şu anda sadece ilk bölümü ile ekranlara gelen TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle ayrıcalığı ile sunuluyor.

Temizlik noktasında çok takıntılı olan ve temizlik yapmayı çok seven ekip tarafından dağınık ve pis evlere yapılan ziyaretlerin ekranlara getirildiği program, Türkiye’de olması nedeniyle de oldukça dikkat çekiyor.

Temizlik Avcıları Türkiye ekibinde kimler var?

Temizlik Avcıları Türkiye ekibi 3 kişiden oluşuyor. Bu isimler ise şöyle;

Temizlik Avcıları ekibi Kadir Ezikli

Temizlik Avcıları ekibi Kadir Ezikli kimdir?

İstanbul’da yaşıyor. Özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyor. Annesi ve kardeşi ile birlikte yaşıyor. Obsesif temizlik hastasıyım. Aile üyelerinin de yaşamını etkileyen bu hastalık, zaman zaman zorlu oluyor.

Temizlik Avcıları ekibi Hülya Yavuz Özseçen

Temizlik Avcıları ekibi Hülya Yavuz Özseçen kimdir?

35 yaşında. Bilgisayar mühendisi ve evli. Evinde kedi ve köpek gibi iki evcil hayvana da bakıyor. Bu nedenle çok daha titiz olan Hülya Yavuz Özseçen, temizlik hastalığının yanı sıra düzen kaygısı da taşıyor.

Temizlik Avcıları ekibi Arzu Nar Gül

Temizlik Avcıları ekibi Arzu Nar Gül kimdir?

Çorlu’da, evli ve bir çocuk annesi.

3 isim için de temizlik hayatın odak noktası. Gün boyunca temizlik yaparak vakitlerini geçiren temizlik avcıları için programda durum bir üst seviyeye taşınıyor. Zira temizlik ile hiç işi olmayan, son derece pis evlere giderek temizlik yapacak ekip, sosyal medyada “temizlik tutkunları” ve “temizlik manyakları” gibi isimlerle de anılıyor.

Netflix Beyoncé belgeseli Homecoming incelemesi

Gidilen evlerdeki kötü ortamları diş fırçalarını dahi kullanarak temizlemeye başlayan ekip, sonunda ise ortaya çok güzel bir yaşam alanı çıkarıyor. İlk bölüm itibari ile çok sevdiğim programı sizler için de öneriyorum

TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle 1. Sezon 1. Bölüm

Temizlik Avcıları 1. Sezon 1. Bölüm izle bağlantısı üzerinden TLC resmi sitesinden izleyebileceğiniz resmi bölümler her Cumartesi günü itibari ile yenileniyor. Ayrıca yazı sonrasındaki yayınlanacak bölümler için de yine ilgili bağlantı üzerinden yardım alabilirsiniz. TLC temizlik bağımlıları izle Youtube gibi farklı platformlarda da bulunabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=BSdzDqYVEb4
Temizlik Avcıları 1. Sezon 1. Bölüm izlemek için tıklayınız

TLC temizlik bağımlıları hangi günler yayınlanıyor?

Programın Türkiye için çekilen bölümleri her Cumartesi 19.30 itibari ile ekranlara geliyor. Fakat diğer yabancı versiyonu Görevimiz Temizlik adı ile yayınlanıyor. Bu program ise farklı günlerde yayınlanıyor. Bu nedenle de TLC temizlik bağımlıları 1. sezon 4. Bölüm gibi aramalar, daha çok bu yabancı versiyonu için geçerli. Temizlik bağımlıları 2019 yılı boyunca ekranlarda olmaya devam edecek.

TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle 1. Sezon 1. Bölüm öncesi & sonrası

Temizlik Avcıları 2. Bölüm İzle

Temizlik Avcıları 3. Bölüm İzle

Temizlik Avcıları 4. Bölüm İzle

Temizlik Avcıları 5. Final Bölüm İzle

2 thoughts on “TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle!

  1. Merhabalar
    Biz yeni bir ev aldık. Ev harika ama duşkabin su damlası şeklinde kireçlenme. Ne yapabiliriz? Bir türlü çıkmıyor? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.