Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon izle!

temizlik avcilari turkiye 2 sezon izle

temizlik avcilari turkiye 2 sezon izle

Daha önce TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle adı ile ilk sezonu sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise yeni kahramanlarla TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon izle başlığı ile yeni sezonu değerlendiriyorum.

İlk sezon için bilgi almak istiyorsanız buraya bakabilirsiniz:  TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye izle!

TLC’de Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon izle!

İlk sezonu ile büyük bir ilgi gören Temizlik Avcıları, ilk sezonunun ardından ikinci sezonu ile yeniden TLC ekranlarında yayınlanmaya başladı. Her bölümünde yine farklı bir pis, dağınık evi ekranlara getiren programın yeni sezonunda yeni 3 isim var.

burak kekec kimdir
Burak Kekeç Kimdir

Temizlik Avcıları ekibi Burak Kekeç Kimdir?

Yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden birisi olan Burak Kekeç, 27 yaşında. Yönetici olan Kekeç, Kayseri sonrasında çeşitli yerlerde görev almış. Fakat annesinin yaşadığı bir sağlık problemi sonrasında evde temizlik yapmaya başlaması, Burak Kekeç için hayatında adeta bir dönüm noktası yaratmış. Temizlik ile başlayan ev işlerinde Kekeç, kısa sürede bir temizlik hastası haline gelmiş. Öyle ki artık çoraplarına kadar ütü yapıyor, temizlikte toz almadık yer bırakmıyor.

fulya kurt kimdir
fulya kurt kimdir

Temizlik Avcıları ekibi Fulya Kurt Kimdir?

Programın özellikle tanıtımında da vurgulanan isimlerinden olan Fulya, evini hortumla yıkamak istiyor. Titizliğini annesinden alan ve iş hayatı sonrasında ablasıyla birlikte bir yaşam kuran Fulya, kendini temizliğe adamış.

okan bensiz kimdir
okan bensiz kimdir

Temizlik Avcıları ekibi Okan Bensiz Kimdir?

Programın planlama uzmanı olarak tanıtılan Okan ise 28 yaşında. Erkek kardeşi ile yaşıyor ve evli değil. Hayatının her alanında titiz olan Okan, kir, toz ve kir gördüğü andan itibaren mücadelesini başlatıyor.

Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon Hangi Günler Yayınlanacak?

Temizlik Avcıları Türkiye 2. sezon yeni bölümleri her pazar günü ekranlara gelecek. Programın yayınlanma saati ise 13.30. Fakat TLC’de gündüz ve akşam kuşağı için tekrar yayınları çok fazla olduğundan dolayı, TLC izleyenler programa çok sık rastlayabilir.  03.10.2019 tarihi itibari ile programın iki bölümü yayınlandı ve TLC üzerinden paylaşıldı.

Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon Yarışmacı Kartları

TLC bu yıl oyuncular için şık, oyuncu kartları da hazırlamış. Oyuncuların özelliklerine göre belirlenen bu kartlar ise şöyle;

TLC 2 sezon kartlar 1
TLC 2 sezon kartlar 1
TLC 2 sezon kartlar 2
TLC 2 sezon kartlar 2
TLC 2 sezon kartlar 3
TLC 2 sezon kartlar 3

Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon Tanıtımı 

Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Temizlik Avcıları Türkiye 2. Sezon 2. Bölüm İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.