Tam Gaz Baby Driver İncelemesi

Netflix’te izlediğim Baby Driver ya da Türkiye’deki adı ile Tam Gaz, oldukça iddialı. İşte Tam Gaz Baby Driver incelemesi.

Baby Driver İncelemesi

Baby Driver Konusu Ne?

Filmde Ansel Elgort tarafından canlandırılan Baby karakteri, ana karakter. Filmin hikayesi bu karakterin etrafında gelişiyor. Cool bir tavrı olan ve sürekli müzik dinleyen Baby, bu nedenle çevresinden zaman zaman farklı bir şekilde tepki görüyor. Yaptığı bir hırsızlık sonrasında yakalanarak borçlanan ve bu nedenle soygunlarda sürücü olarak yer almaya başlayan Baby, borcunu bitirse dahi bu girdaptan kendini kurtaramıyor. Ansel Elgort’un 23 yaşında olmasına rağmen iyi bir performans sergilemesi film kadar dikkat çeken bir diğer detay. Oyuncuyu pek çok başarılı yapımda görmemiz sürpriz olmaz. Zira Ansel Elgort Filmleri şeklindeki aramalarda film sonrasında ciddi bir artış olduğu da Google aramalarında net bir şekilde görülüyor.

En İyi 50 Netflix Filmi (2019)

Ansel Elgort Filmleri

Oyuncunun bugüne kadar dahil olduğu filmler ise şöyle;

Saka Kuşu – 2019

Jonathan – 2018

Billionaire Boys Club – 2018

Code Name Veil – 2017

Kasım Suçluları – 2017

Tam Gaz – 2017

Uyumsuz Serisi: Yandaş – 2016

Kuralsız – 2015

Uyumsuz – 2014

Aynı Yıldızın Altında – 2014

Men, Women & Children – 2014

Carrie: Günah Tohumu – 2013

Film kadar dikkat çeken bir diğer detay ise film boyunca bize eşlik eden müzikler. Eğer müziklere kısa bir göz atmak isterseniz, Spotify’de yer alan playlisti aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.
Baby Driver film müziklerini dinlemek için tıklayınız.Baby’nin direksiyon başında çok iyi olması, hırsızların kolay bir şekilde kendini kurtarmasını sağlıyor. Bu nedenle de her hırsızlıkta ekip değişse de sürücü hep aynı kalıyor. Filmde eski sürücü filmlerinden bazı esintiler olsa da özgünleştirme oldukça başarılı.

Baby neden sürekli müzik dinliyor?

Filmde Baby’nin sürekli müzik dinlemesi sonradan açıklanıyor. Yaşadığı bir kaza sonucunda kulaklarında çınlama başlayan Baby, bu sesi bastırmak adına müzikle yaşamaya başlıyor.

Baby ve Debora aşkı!

Filmde sadece aksiyon değil aşk da var. Sürekli annesinin çalıştığı restorana giden Baby, burada çalışmaya başlayan Debora ile tanışıyor ve ikili arasındaki çekim kısa süre içerisine aşka dönüşüyor. Tanıştıktan sonra Debora’nın en büyük hayalini soran Baby’e yanıt şöyle oluyor “sahip olamayacağım bir araba ile plansız bir şekilde Batı’ya gitmek.”

Baby Driver İzle!

Filmi izleyen birisi olarak tek önerim: Baby Driver izle! Film 2017 yılında piyasaya sunulduğu için çok farklı kaynaktan filmi bulabilirsiniz. Netflix ise en güçlü alternatif. Netflix üzerinden filmi izlemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Buna rağmen Türkiye’de film korsan yayınlar üzerinden izlenmeye çalışılıyor. Sadece Google aramalarına bakıldığında dahi tam gaz – Baby driver (2017) 1080p Türkçe dublaj izle, Baby driver jet film izle, tam gaz filmi altyazılı izle şeklinde sorgulamalar ağırlıkta.

Not: Film Netflix’ten kaldırıldı.

tam gaz baby driver film posteri
tam gaz baby driver film posteri

Tam Gaz Oyuncular

Aksiyon filmlere arasında iddialı bir yer alan filmde yer alan oyuncular ise şöyle;

Baby Driver Oyuncular 1
Baby Driver Oyuncuları
Baby Driver Oyuncular 2
Baby Driver Oyuncuları

Tam Gaz Baby Driver Fragmanı

Filmin yayınlanan tüm tanıtımları ise şöyle;

Film için spoiler vermeyen söylenecekler bunlarla sınırlı. İzlemenizi tavsiye ederim.

Film müzikleri için bir sonraki sayfaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.