Netflix 1 Ay Bedava Üyelik Nasıl Alınır?

netflix 1 ay bedava uyelik nasil alinir

netflix 1 ay bedava uyelik nasil alinir

Netflix orijinal yapımlarını takip etmek ve 1 ay bedava imkanından yararlanmak isteyenler Netflix 1 ay bedava üyelik nasıl alınır adımlarını takip edebilir.

Online Netflix 1 Ay Bedava Üyelik Nasıl Alınır?

Aylık çok uygun fiyatlar ile satılan ve çok geniş bir içerik arşivi sunan Netflix için internet aramalarında daha çok bedava ya da ücretsiz üyeliklerin alınmaya çalışıldığı görülüyor. Öyle ki Netflix 1 ay ücretsiz ekşi ya da Netflix ücretsiz üyelik gibi sorguların oldukça popüler olduğu online alemde Netflix ücretsiz izle konusunda tek yasal yol, 1 aylık bedava deneme sürümünü aktif etmek. Bu nedenle Netflix bedava üyelik 2020 gibi farklı konuları araştırmak yerine Netflix tarafından sunulan bu ücretsiz 1 aylık süreyi değerlendirebilirsiniz.

Netflix Ücretsiz Üyelik Alma

Dizi ve film arşivinde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kişilerin yararlanabileceği 30 günlük ücretsiz deneme sürümü için yapılması gereken işlemler şöyle;

  • İlk olarak netflix.com adresine giriş yapın.
  • Üyelik alma bölümden uygun plan ve ödeme seçeneklerini seçin.
  • Eposta adresinizi girin.
  • Parola belirleyin.
  • Ödeme bilgilerinizi girin.(Ücret çekimi yapılmayacaktır)

Bu sayede ücretsiz deneme üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Ücretsiz deneme sürenizi profil bilgileriniz üzerinden takip edebilir ve hangi gün 30 günlük deneme sürenizin sona ereceğini böylece öğrenebilirsiniz. Bu tarihe kadar ücretsiz olan üyeliğinizi iptal etmeniz halinde herhangi bir ücret kesintisi olmayacaktır.

Netflix Aylık Ücretleri Ne Kadar?

Üye olurken kişilerin kredi kartı ya da banka kartı gibi bir kart bilgisi girmesi zorunlu olduğundan dolayı eğer iptal işlemleri zamanında yapılmazsa, sistem tarafından ödeme alınmaya çalışılacaktır. Bu tip mağduriyetler yaşamamak adına iptal sürecini mutlaka yakından takip etmelisiniz. Eğer 1 ay izledikten sonra ücretli bir şekilde sistemde kalmak istiyorsanız kartınızda bakiyenin olması yeterli olacaktır. Bu aşamada ise başlangıçta seçtiğiniz plana göre ödeme alınacaktır. 22.11.2019 tarihinde ücretsiz ay sona erdikten sonra ödenecek aylık ücretler ise şöyle;

  • Temel Paket: 17,99 TL
  • Standart Paket: 29,99 TL
  • Özel Paket: 41,99 TL

Bu paketlerin özellikler açısından farkı ise şöyle;

Netflix paket farklari
Netflix paket farklari

Netflix Deneme Nasıl İptal Edilir?

Netflix ücretsiz deneme iptali belirtildiği gibi deneme süresi bitmeden ve olabildiğince son tarihe yakın bir zaman içerisinde yapılmalıdır. Üstelik kişiler deneme sürecini istediği zaman iptal etme hakkına sahiptir. Netflix tarafından deneme süresi bitmeden önce hatırlatma mesajları da gönderilecektir. İptal işlemlerini yapmak adına ise yine profil üzerinden iptal seçeneklerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ucuz Netflix Üyelik Fırsatı

Alanında uzman hizmet verenlerden ucuz netflix üyelik alma fırsatı için siz de hemen SadeceON’a gelin! Güvenli ödeme altyapısı sunan site ile ücretli dizi ve filmleri izleyebileceğiniz platform olan Netflix hesabı satan kişilerle çalışmak çok kolay. 10 liradan başlayan ekonomik fiyatlarla hem kaliteli hem de ucuza hızlı bir şekilde Netflix hesabı satın alma fırsatını kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.