Market Mekanik Kapıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Marketlerde mekanik kapıların kullanılmaya başlanması bu alanın gelişmesine büyük bir katkı sağlamıştır. Aynı zamanda mekanik kapılar marketlerde farklı bölgelerde kullanılmaktadır. Mekanik kapıların sık tercih edilmesinde çok fazla yer kaplamaması ve ağırlığının olmaması etkili olmuştur. Mekanik kapılar estetik olarak da güzel bir tasarıma sahiptir.

Mekanik kapılar açılma ve kapatılma konusunda da kullanışlı bir ürün olmaktadır. Bu yüzden mekanik kapılar marketlerde birçok alanda kullanılmaktadır. Tasarım konusunda da çeşitli şekillerde mekanik kapılar mevcuttur. Giriş ve çıkış rahat bir şekilde yapılmakta ve ürün esnek bir yapıda olduğundan dolayı tekrar eski haline dönmektedir. Mekanik kapının kol kısmında çelikle kaplanmış krom kullanılmıştır.

Hizmet verilen ürünler

Mekanik kapı sistemlerinin yanı sıra hizmet verilen ürünlerden diğerleri şunlardır;

  • Radarlı kapı ürünleri
  • ​​​​​​Ayırıcı sistem ürünler
  • Bariyer sistemleri

Bunların yanı sıra hırdavat kutusu konusunda da hizmet verilmektedir.

Bariyer sistemleri

Bu sistemler kontrolsüz girişlere engel olmak açısından giriş ve çıkışlarda etkili çözüm sağlamak için kullanılmaktadır. Bariyer sistemlerinin üretiminde paslanmayan çelik kullanılmaktadır. Marketlerde kullanılan bariyerlerden bir tanesi kayışlı bariyer olmaktadır. Islak zeminlerde de kullanıma uygun olacak bariyer sistemleri de bulunmaktadır. Bariyer sistemleri tek tip olmamakla birlikte farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Mağazalarda kontrolsüz davranışlara, hareketlere engel olmak ve tedbir almak adına mağaza içi koruyucu bariyer üretimi de söz konusudur. Bu sayede güvenlik konusunda yüksek kontrol söz konusu olmaktadır. Ayrıca bariyerlerin üretiminde yüksek kalitede ürünler kullanılmıştır. Bu sayede kontrol ve güvenlik konusunda oldukça kaliteli hizmet verilmektedir.

Hırdavat kutusu

Aranılan ürünlere daha kolay ulaşabilmek ve malzemelerin daha düzenli olması için hırdavat kutusu ürünü müşteri hizmetine sunulmuştur. Çok fazla malzeme ve aksesuar olduğundan bunların belli bir düzen içinde kalmasını sağlayacak bir ürüne ihtiyaç duyulmuştur. Burada aradığınız ürünleri daha kolay bulabilmeniz için hırdavat kutusu bulunmaktadır. Standart ölçülere sahip hırdavat kutularının bulunmasının yanında müşterinin farklı ölçülerde ürüne ihtiyacı olabiliyor. Bu konuda müşteriyi mağdur etmemek için istedikleri ölçü ve boyutlarda hırdavat kutusu üretilmektedir.

Radarlı kapı

İnsanların yoğun olduğu bölgelerde belirli bir güvenlik sağlanması gerekmektedir. Marketlerde insanların sık tercih ettiği alanlardandır. Bu yüzden marketlerde de güvenlik sağlayan bir ürüne ihtiyaç vardır. Radarlı kapı daha çok insanların kalabalık olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Görsel olarak bakıldığında da oldukça güzel olan radarlı kapılar burada da bulunmaktadır. Kullanış bakımından da kolay olarak üretimi sağlanmıştır.

Her ayrıntı düşünülerek hazırlanan radarlı kapılar müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Herhangi bir sorun söz konusu olduğunda müşterilere her türlü çözüm önerisinde bulunulmaktadır. Müşterilere kolaylık sağlama konusunda her türlü çaba gösterilmektedir. Radarlı kapılar çok fonksiyonlu üretilmiştir. Bununla birlikte her ürün müşteri düşünülerek üretilmektedir. Her türlü hizmet konusunda istekle, ciddiyetle çalışılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.