Lucifer Sona Mı Erdi? 

lucifer sona mi erdi

lucifer sona mi erdi

Netflix’te yayınlanan ve 4 sezondan beri büyük bir takipçiye ulaşmayı başaran Lucifer sona mı erdi?

Şovun 4. sezonda sona ereceğine dair çıkan haberler sonrasında izleyiciler büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. 4 sezon Netflix tarafından yayınlansa da Lucifer taraftarları bir kez daha, dizinin sona ereceği gerçeğiyle karşı karşıya kaldı. Çünkü Netflix Tom Ellis liderliğindeki diziye 4. sezonda bir geri dönüş imkanı vermiş olsa da dizinin gelecek beşinci serisinin son olacağı resmen açıklandı.

Lucifer Sona Mı Erdi Sorusu yanıtını buldu!

Yaşanan bu gelişme ile birlikte dizi hakkındaki tüm soru işaretleri giderilmiş oldu. 5. sezonun yayınlanması ile birlikte dizi artık sona erecek.

En İyi 50 Netflix Filmi (2019)

Peki, dizi neden sona eriyor? İşte bilmeniz gerekenler… 

Lucifer neden beşinci sezondan sonra sona eriyor? Lucifer’in sona ermesi için resmi bir neden belirtilmese de yapımcıların karakterin hikayesinin sona ereceğine karar verdikleri anlaşılıyor. Şovmen Ildy Modrovich 6 Haziran’da Twitter’da şöyle bir açıklama yaptı; ‘Whoop whoop !!!! Sezon 5 geliyor !!! Sevgileriniz ve desteğiniz için güzel Lucifamily’ye teşekkür ederiz !! Ve şimdiye kadar en iyi ortaklar olduğu için @ LuciferNetflix! Son sezonumuz”

 
Lucifer izlemek için tıklayınız.Lucifer 5.sezon ne zaman?

Lucifer 5. sezon çıkacak mı gibi soruların yanıtları da büyük oranda yanıtlanmış durumda. 10 bölümden oluşması beklenen son sezon 2020 yılı itibari ile ekranlara veda edecek. Net bir takvim ise henüz paylaşılmadı. Lucifer oyuncuları ise yeni sezon itibari ile şöyle;

Lucifer oyuncuları
Lucifer oyuncuları
Lucifer oyuncuları
Lucifer oyuncuları
Lucifer oyuncuları
Lucifer oyuncuları

1 thought on “Lucifer Sona Mı Erdi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.