La Casa De Papel 3. Sezon Berlin Var Mı? 

La Casa De Papel izleyenler için 3. sezonda en büyük heyecan yaratan durumlardan birisi de La Casa De Papel 3. Sezon Berlin var mı?

En İyi 50 Netflix Filmi (2019)

İlk 2 sezonun büyük bir heyecan ile takip ettiğim yeni dizilerden La Casa De Papel için her ne kadar olumsuz yorumlar yapılsa da benim için etkisi hala fazla. Bu nedenle La Casa De Papel 3. sezonu da merakla bekliyorum. Yeni sezon öncesinde yayınlanan bir fragman ile birlikte La Casa De Papel 3. sezonuna dair en çok dikkat çeken Berlin karakterinin dizide yer alıp almayacağı oldu.

La Casa De Papel 3. Sezon Berlin Var Mı?

Yeni sezonu ile çok daha büyük bir beklenti yaratan dizinin üçüncü sezon fragmanında Berlin karakterini net olarak görüyoruz. Yeni sezonda yakalanan Rio için bir araya gelen ekip, bu sefer arkadaşlarını kaçırmanın planlarını yapacak.

Jet Sosyete Hangi Kanalda Yayınlanacak?

La Casa De Papel 3. Fragmanı

La Casa De Papel 3. Fragmanı şöyle;

La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

La Casa De Papel 3. Sezon Netflix tarafından 19 Temmuz itibari ile yayınlanacak. 19 Temmuz itibari ile yeniden La Casa De Papel rüzgarları esmeye başlayacak.

Tatil Bitti!

Üçüncü sezonun sloganı “Tatil bitti” anlamına geliyor. Bu da Tokyo, Rio ve Profesör’ün kimlikleri ortaya çıktıktan sonra başta İspanyol hükümeti olmak üzere soygun sonrasında onların peşini bırakmayacağını ve yeni olayların yaşanacağını net olarak bizlere gösteriyor. Yeni sezon ile ilgili şu ana kadar söylenebilecek şeyler; vahşi ve sürükleyici bir hikayenin geleceği. Profesör “Kaçmayı başardık, ancak şimdi en zor kısım geliyor: Hayatta kalmak” diyerek yeni sezonun ilk mesajını verdi.  En büyük bomba ise kuşkusuz Berlin. Berlin, İtalya Floransa’da Profesör ile bir araya geliyor. Bu görüntü bir geri dönüş olabilir mi? Belki olabilir. Ama özellikle yabancı basında böyle bir ihtimal düşük görünüyor. Dizide yer alsa dahi yeni ekipte olmayacağı konuşuluyor.

 
La Casa De Papel izlemek için tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.