Jet Sosyete Hangi Kanalda Yayınlanacak?

TV8’de yayınlandıktan kısa bir süre içerisinde popüler diziler listesine giriş yapan Jet Sosyete Hangi Kanalda Yayınlanacak?noktasında yeni gelişmeler yaşanıyor. 

jet sosyete Hangi Kanalda 2020?

TV8’de geçtiğimiz sezon itibari ile yayınlanan ve ekranların ilgi çeken yapımlarından birisi olan Jet Sosyete, geçtiğimiz sezon itibari ile TV8’de sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Yayınlanan final bölümü sonrasında Gülse Birsel tarafından konuyla ilgili yapılan son açıklama ile birlikte Jet Sosyete’nin kanalı ile ilgili soru işaretleri de giderildi ve yayınlanacağı kesinleşti. “Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel “jet-sosyetik” haberler verme zamanı. (Jet Sosyete sonbaharda 50 dakika ve dijital bir platformda.)”diyen Birsel, böylece müjdeyi de takipçileri ile paylaştı.

Lucifer Sona Mı Erdi? 

Jet Sosyete Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Jet Sosyete yeni yayın dönemi itibari yeni bölümleriyle PuhuTV’de yayınlanacak. Yeni bölümlerin Ekim ayı itibari ile yayınlanması bekleniyor. Jet sosyete hangi kanalda saat kaçta,  Jet Sosyete hangi gün yayınlanıyor gibi sorular da böylece yanıtını bulmuş oldu. Yayın günü ve saati noktasında ise PuHu TV tarafından planlamanın yapılması bekleniyor.

Dizinin eski bölümlerini TV8’de yer alan buradaki sayfadan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.