Hakkımda

1990 doğumluyum. Küçüklüğümden beri araştırmaya ve yeni bir şeyler öğrenmeye meraklı olmam, beni çok farklı alanlara yöneltti. Balıkesir, Susurluk’ta başlayan yaşamım üniversite dönemi ile birlikte Bursa’ya taşındı ve yaklaşık 8 yıllık bir Bursa serüveni sonrasında yeniden memleketime geri dönüş yaptım. Bu süreç içerisinde deneyimlerim şöyle oldu;

  • 4 yıllık Sanat Tarihi lisans eğitimi
  • Dil eğitimi
  • 1 yıl Havadis 16 Yerel Medya
  • 1 yıl Lodos Yerel Medya
  • 3 yıl Sınav Koleji (Devam etmekte)

Üniversitenin ilk yıllarından itibaren ek gelir sağlamak adına makale yazarlığı ile tanıştım ve aslında yazmaya merakım bu dönem itibari ile oldu. Kısa süre içerisinde web sitelerine ve haber portallarına yazı yazmaya başladım. Bu sektörün önemli isimleri ile uzun dönemli çalışmalarım oldu ve şu anda hala buralarda yazılar yazmaya devam ediyorum. Susurluk’a dönüş sonrasında ise kısa süreli bir işletme deneyimim oldu. Şu an ise Mustafakemalpaşa Sınav Koleji’nde çalışıyorum ve farklı alanlarda yoğun bir programım var. Kodlama dersi, sosyal medya içerik yönetimi, fotoğrafçılık ve teknik destek olmak üzere görevlendirildiğim bu okulu, işimi seviyorum ve işimde oldukça mutluyum.

Okuldan kalan vakitlerimde ise yazmaktan uzak kalmamak için artık kişisel blog üzerine yoğunlaşacağım. Umarım faydalı olur, blog sayfam aracılığı ile yeni arkadaşlıklar edinerek kendimi geliştirebilirim. Her türlü öneri, eleştiri ve teklife açığım. Kendini geliştirmek, yeni bir şeyler öğrenmek ve paylaşmak isteyen herkesi bekliyorum.