Gözde Mekan 23 Nisan Mahallesi Konut Projeleri

Bursa’nın gözde yerleşim merkezlerinden birisi olan 23 Nisan mevkiinde hizmet veren firma emlak hususunda oldukça geniş ürün yelpazesi sunuyor. Aynı zamanda emlak danışmanlığı konusunda da hizmet veren firma bilgisi ve sektöre hakim bakış açısı ile müşterilerini etkiliyor.

Sektörde Oldukça Başarılı

Sektörde oldukça başarılı ve kaliteli işlere imza atmakta ve ”Birisi mutlaka size göre” sloganıyla ürün yelpazesini ve kalitesini ortaya koyuyor. Nilüfer satılık daire fiyatları içerisinde de oldukça uygun seçenekler ile her kesimden müşteriye hitap ediyor. Yatırım için veya oldukça lüks tasarımlar ile mesken olarak kullanmak isteyen her türden müşteri kitlesinin tercih sebebi oluyor. Kullanışlılık, farklı tarzlarda mimarlık, oldukça modern tasarımlar ile kalitesinden ödün vermiyor.

23 Nisan Mimarisi Hakkında

Bursa’nın gözde merkezlerinden birisi olan 23 Nisan bölgesinde 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı metrekarelerde oldukça gelişmiş seçenekleri modern mimari ile birleştirerek sizlere sunuyor. Firma tüm dairelerinde olduğu gibi burada da kullanışı ve modernliğini yine ön plana çıkarıyor. Çevresel faktörler 23 Nisan mahallesini diğerlerinden ayıran bir yere koyuyor. Pazar yerine yakınlığı, iş merkezleri ve AVM, metro istasyonlarına yakın oluşunu da artıya çevirerek alanında uzman ekibiyle sizlere tüm imkanları sunuyor. Satılık daire nilüfer bölgesinde oldukça pahalı bir piyasaya sahipken sizlere tüm bu ayrıcalıkları uygun fiyatlardan ve uzun vadelerden sunuyor.

Firmanın Sunmuş Olduğu Faaliyetler

Firma oldukça kaliteli ve uzun yıllardır sektörde saygın bir yere sahip.

Sunmuş olduğu faaliyetleri sıralamak gerekirse şunlar dile getirilebilir;

  • Modern ve gelişmiş mimari projeler ile konut projeleri
  • Emlak konusunda danışmanlık hizmeti sağlamak
  • Çeşitli blog yazılarıyla sektöre ışık tutmak
  • Emlak seçimi konusunda kişileri aydınlatacak bilgiler paylaşmak

Danışmanlık hizmeti için firma herhangi bir ücret talep etmeden gereken birikimlerini paylaşmayı da tercih ediyor. Sadece Bursa nilüfer de satılık daire seçenekleriyle değil diğer semtlerde de ilanlar ile ilgileniyor ve yardımcı olabiliyor.

Dubleks ve Farklı Yapı Tarzları

Dubleks ve farklı yapı tarzları ile kişilerin beğenisini ortaya çıkarıyor. Oldukça büyük metrekareler üzerinden geniş ve ferah seçenekler sunuyor. Aktif İnternet siteleri üzerinde yapmış oldukları projelerin farklı açılardan görselleri ve detayları konusunda bilgi alabilirsiniz. Loft dubleks, sosyal alan seçenekleri, 2+1 ve 3+1 lüks daireler ile yaşam alanları sunuyorlar.

Kullanışlılık ve mimari görselliğe önem veren firma gelişmiş ekipman kapasitesi ve yılların vermiş olduğu deneyimlerini büyük bir ustalıkla kullanıyor. Modern tasarımlar ve uzun yıllar şık görünüme sahip yaşam alanları sunuyor. Sosyal medya da aktif olarak kullanmış oldukları hesapları üzerinden projeleri ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 2010 yılında kurulan firmanın tüm deneyim profesyonellik ve birikimlerinden faydalanabilmek için iletişim adreslerini de kolayca sayfaları üzerinden elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.