Google Play Müzik internetsiz nasıl kullanılır? Google Play Müzik Çevrimdışı mod

Google Play Müzik kullanıyor ve kotanızdan yemek istemiyorsanız Google Play Müzik internetsiz nasıl kullanılır rehberimize mutlaka göz atın.

Google Play Müzik, Google tarafından sunulan müzik hizmeti. Şu ana kadar çok fazla etkin olamasa da sektörde önemli bir paya sahip ve kullanıcılar müzik dinlemek adına pek çok farklı seçeneğe sahip. Peki, Google Play Müzik internetsiz nasıl kullanılır? İşte Google Play Müzik çevrimdışı mod ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Google Play Müzik internetsiz nasıl kullanılır işlemleri

Muhtemelen bir noktada YouTube Müzik ile birleştirilecek olan Google Play Müzik şimdilik kendi alanında devam ediyor. Google Play Müzik aboneliğiniz varsa içeriklerinizi indirebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Google Play Müzik’te indirme ve yükleme işlemleri nasıl yapılır?

Google Play Müzik’te indirme ve yükleme işlemleri kullandığınız cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle aşağıda yer alan adımları takip ederek bilgisayar ya da mobil olmak üzere istediğiniz şekilde Google Play Müzik’te indirme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Apple Müzik internetsiz nasıl kullanılır? Apple Müzik çevrimdışı mod

Google Play Müzik web oynatıcısını kullanan bir masaüstünde veya dizüstü bilgisayarda sırasıyla şu adımları takip edin. Menü, ardından Müzik Kütüphanesi ve ardından Albümler veya Şarkılar’ı seçin. Diğer seçeneklerinden indir diyerek istediğiniz içeriği indirebilirsiniz.

Mobil cihazlarda ise albüme, çalma listesine veya radyo istasyonuna erişim sağlayın. Ardından indirme düğmesine dokunun. Yalnızca indirdiğiniz içeriği dinlemek için Menü’ye ve ardından Sadece indirilenler seçeneğini seçin. Böylece kota yemeden indirdiğiniz içerikleri dinleyebilirsiniz. Google Play müzikten nasıl müzik silinir noktasında da yine aynı indirme seçeneğinde olduğu gibi silme bağlantılarını kullanmanız gerekir. Play Store’den nasıl müzik indirilir konusunda soru işaretiniz varsa belirtildiği gibi adımları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.