Fortnite Fortbytes çipleri nerede?

Fortnite Fortbytes çipleri nerede? Fortnite 9. Sezon ile birlikte oyuna bir dizi yenilik daha eklendi. Yeni sezon ile birlikte en çok merak edilen ise bu sorunun yanıtı oldu.

Fortnite Fortbytes çipleri nerede?

Fortnite Fortbytes, oyun için yeni bir şey olup, belirli bir haftalık mücadelenin bir parçası olarak mevsim boyunca bulunabilecek bir dizi koleksiyon toplama etkinliği. Türkiye’de daha çok çip olarak adlandırılan bu özel parçalar 100 adet olduğu gibi toplama konusunda da uzun bir zaman gerekiyor. Tüm Fortbytes lokasyonları şu an için bilinmediği gibi pek çok yavaş yavaş bulundukça açığa çıkıyor. Mevsim sona erdiğinde, 100 adeti toplayan oyunculara özel ödüller verileceği konuşuluyor.

Fortnite Fortbytes nedir?

Fortbytes, Savaş Geçidi’ne sahip olanlar için haritada görünecek 100 bilgisayar çipidir. Bu nedenle savaş geçidi konusunda öncelikli olarak işlem yapılması gerekiyor. Bazılarını kazanmak için haritada yerlerini bulmanız gerekirken bazıları için belirli bir XP kazanmanız yeterli oluyor. Bu konuda oyun içindeki ekrandan yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte haritaya her gün eklenen yeni bir çipler de var.

Fortnite Fortbytes nasıl bulunur?

Fortnite Fortbytes çipleri nerede, nasıl bulunur gibi soruların yoğun olarak sorulmaya başladığı bu oyun içi etkinliğinde, oyuncuların çipi bulduğunda gizemli bir görüntü ortaya çıkmaya başlayacaktır. Daha fazla topladığınızda, 9. Sezon’un hikayesini çevreleyen ödüller ve yeni sırlar kazanabilirsiniz. Bununla birlikte toplamda 90 Fortbytes bulmak, sezonun Utopia Battle Star kilidini de açacak.

Toplamak zaman alacağı için hemen kilidini açamazsanız endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, Fortnite’daki yükleme ekranları ve diğer nesnelerde olduğu gibi, Sezon 9 sona erdiğinde, Fortbytes da sona erecek.

Fortnite’da şu ana kadar mevcut olan Fortbytes listesi

Fortbyte 12 nerede?

Fortbyte 12’yi bulmak için, özellikle yolun kıvrıldığı gibi, dinozorların içinden geçen yolu çevrelediği çöl alanına gidin. Burada ahşap bir yapı göreceksiniz. Ahşap binanın arkasındaki portatif bir tuvalet var.

Fortbyte 24 nerede?

Fortbyte 24 Ölümcül Tarlalar içindeki bir evin içinde. Özellikle, Slipstream’in geçtiği yerin hemen güneyinde, ortadaki ev. İçeri girdikten sonra yukarı çıkın ve sağdaki ikinci kapıyı bulun. Yazı masasını kontrol edin.

Fortnite 8. Hafta mücadelesi başladı!

Fortbyte 36 nerede?

Fortbyte 36 için bu adanın güney kenarını ziyaret edin.

Fortbyte 47 nerede?

Bir korsan kampı ve kaza yapan bir savaş otobüsü arasında bulunur.  Erişilebilir hale getirmek için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bu yüzden sadece oraya gidin ve onu alın.

Fortbyte 55 nerede?

Perili Tepeler’de bulunmakta ve bulmak oldukça kolaydır.

Konuyla ilgili Türkçe olarak Youtube’da yer alan bir video da bu konuda yararlı olacaktır.

Youtube Fortbyte rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.