Fortnite 8. Hafta mücadelesi başladı!

Fortnite 8. hafta mücadelesi başladı. Yeni hafta ile birlikte Paradise Palms meydanındaki hazine haritası tabelası, bilmecenin bulunduğu yerler ve büyük telefon yarışması dahil oyuncular 8.000XP kazanmak için yedi yarışmanın en az dördünü tamamlamak zorunda. Oyunda yer alan bu yeni zorluklara karşı nasıl mücadele edeceğinize ve önerilerle nasıl ilerleme yaşayacağınıza dair detayları paylaşacağım.

Fortnite 8. hafta mücadelesi zorlukları neler?

Fortnite 8. Hafta mücadelesi için öneriler ve ipuçları;

Paradise Palms’ta bulunan hazine haritası tabelasını ara

Fortnite 8. hafta mücadelesi
Fornite Hazine Haritası

Oyunda hazine haritası mücadelesi geri döndü! Haritayı bulmak için batı dükkanlarının arkasındaki sokağa bakın. Sonrasında ise Frosty Flights’a gidin. Pistte koşun ve haritada gösterildiği gibi savaş yıldızını bulmak için batı ucuna ulaşın. Tam yerleri bulmak için yukarıda yer alan harita size büyük bir kolaylık sağlayacak!

Fornite otomatlar nasıl kullanılır?

Otomatı satış makineleri de büyük öneme sahip. Öneri ise üç farklı maçta bu makineleri bularak kullanmanız. Otomatik satış makinelerinin kullanımı malzeme gerektirmiyor. Ancak bir ürün alındıktan sonra artık yok oluyorlar.

Fortnite 8. hafta mücadelesi
Fornite otomatlar nasıl kullanılır?

İşin avantajlı tarafı, otomatik satış makinelerinin artık harita üzerinde daha sık görünmesi.

Fortnite balon ile düşmana nasıl hasar verilir?

Bazı balonları bularak onları havaya uçurabilirsiniz. Düşman havada süzülürken bu balonları kullanabilirsiniz. Oyundaki yaratıcılığınıza ve pozisyonlara bağlı olarak balonlardan yardım alabilirsiniz.

Fortnite Jigsaw Puzzle parçaları nerede?

Yapboz parçaları köprülerin altında ve mağaraların içinde yer alıyor. Bunlardan yedi tanesini bulup toplamalısınız. Bu puzzle parçalarının henüz tam olarak nerede olduklarından tam olarak emin olmamakla birlikte olabilecekleri yerler için potansiyel konumların bir haritası var. Öncelikle olarak aşağıda yer alan haritadaki noktaları kontrol edebilirsiniz.

Fortnite 8. hafta mücadelesi
Fornite puzzle parçaları

Fortnite telefonlarda hangi numara çevrilecek?

Haritada artık iki dev telefon yer alıyor. Her birinde belirli bir numarayı çevirmeniz gerektiği gibi ilk telefon ölümcül alanların yakınında. Ağaçların ve kayaların arasındaki telefonu bulmak için Fatal Fields’ın batısındaki karlı dağın tepesine doğru gidebilirsiniz.

Fortnite 8. hafta mücadelesi
Fortnite 1. telefon

Telefona ulaştığınızda kadran üzerindeki numarayı kontrol edin (555-0152 olmalı) ve numaraları aynı sırayla vurarak çevirin. Tüm numaralar girildikten sonra işlem tamamlanmış olacak.

Fortnite 8. hafta mücadelesi
Fortnite 2. telefon

İkinci telefon ise The Block’un doğusunda, orman yakınında. Bu görevi tamamlamak için ise Pizza Put numarası ( 555-0198 ) kullanmalısınız.

Dusty Divot veya Lucky Landing’deki rakipleri yok et

Haritanın güneyinde yer alan Lucky Landing’e inmeniz genellikle daha az düşmanla karşı karşıya gelmenizi sağlar. Bu da zamandan kazanç sağlayacaktır. Düşmanlarınıza saldırırken bu bölgeden daha temkinli bir yaklaşım izlemeniz mümkündür. Alternatif olarak Dusty Divot’a gidebilirsiniz. Burada ilk bulduğunuz silahı alın.

Fortnite 8. hafta mücadelesi dahilinde önerilerinizi yorum olarak aşağıda paylaşabilirsiniz.

Okudunuz mu? Netflix Beyoncé belgeseli Homecoming incelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.