Fenerbahçe Win Win Kod Kaydı Nasıl Yapılır?

Fenerbahçe tarafından başlatılan Win Win kampanyasında, katılım sağlayanların kayıt yaptırması da gerekiyor. “Fenerbahçe Win Win Kod Kaydı Nasıl Yapılır?” yazısı ile biraz karışık olan bu durumu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şeytanın Oğlu – Brightburn İncelemesi

Fenerbahçe Win Win Kod Kaydı Nasıl Yapılır, hangi sayfa kullanılabilir?

Win Win kod kaydı yapmak isteyen kişilerin öncelikli olarak destek vermesi gerekiyor. Ardından SMS ile kullanıcılara gönderilecek olan 6 haneli SMS kodunun kullanılarak kaydın tamamlanması yeterli oluyor. Kişilerin SMS ile gelmeyen kodları kullanması geçerli olmayacağı gibi gelen kodun aynı şekilde yazılması halinde ancak kayıt tamamlanabilir. Eğer elinizde SMS kodu bulunuyorsa ve nasıl kayıt yapacağınızı bilmiyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki linke tıklayarak kayıt sayfasına erişim sağlayın.

 
Fenerbahçe Win Win Kod Kaydı için tıklayınız.Ardından form ekranında yer alan; ad, soyadı, e-mail, telefon, Win Win SMS Kodu ve adres bilgilerini girerek Google ben robot değilim doğrulamasını yapın. Bu aşamaları sorunsuz bir şekilde geçtiğinizde kayıt işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

fenerbahce win win kod kayit sayfasi
fenerbahce win win kod kayıt sayfası

Fenerbahçe Win Win Kampanya Kaydı Nasıl Yapılır?

Eğer Win Win kampanyasına katılmamışsanız ve katılım sağlamak istiyorsanız cep telefonlarından kısa mesaj göndererek katılımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun için operatör farkı olmaksızın FB yazarak 1907’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu mesaj sonrasında desteğiniz sağlanacağı gibi 20 TL’lik bir ücret kesilecektir. Kayıt için gerekli olan SMS kodu da bu işlemlerin ardından gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.