Erkek Keten Ayakkabı Hangi Durumlarda Giyilir?

erkek keten ayakkabi hangi durumlarda giyilir

erkek keten ayakkabi hangi durumlarda giyilir

Kadınlar gibi erkekler de kıyafetlerine özen göstermek, şık giyinmek isterler. Gelişen giyim endüstrisi sayesinde artık erkeklerin de birbirinden farklı kıyafet ve ayakkabı seçeneği oluşmuştur. Dükkanları ziyaret ederek araştırmak yerine evden alışveriş yapmayı seven insanlar, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler satan siteleri bulmaya çalışırlar. Aymood bu sitelerden birisidir.

Aymood, Alışverişin Adresi

Erkekler, kadınlar ve çocuklar için özel üretim ayakkabılar, aksesuarlar bulunan siteden dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ülkenin her iline kargo imkanı da var olan işletme, müşteri memnuniyeti artırmayı hep birinci planda tutmaktadır. Erkek ayakkabıları konusunda da geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için, hiçbir yerde bulamayacağınız güzellikte ürünleri sitelerinde satmaktadırlar. Kurulduğu 1925 yılından bu yana kendisini geliştirerek Aymood firması olan işletme, müşteri memnuniyetinin verdiği artı değer ile bugünlere kadar gelmiştir.

ayakkabibagcikli erkek ayakkabi 206 f089
ayakkabibagcikli erkek ayakkabi 206 f089

Erkek Keten Ayakkabı ve Günlük Ayakkabı

Erkek günlük spor ayakkabı ürünleri gündelik olarak giyilebilen ayakkabılar arasındadır. Keten ayakkabıyla spor ayakkabının farkı çok ince bir çizgidedir. Genellikle eşofman, basketbol şortu gibi ürünlerin altına spor ayakkabılar yakışırken, keten pantolon, keten şort, kot şort gibi biraz daha klasik spor giyime kaçan kıyafetlerde keten ayakkabı çok daha şık durmaktadır. Günlük olarak kıyafetlerin altına giyildiği gibi tatillerde de bermuda şortların altında oldukça güzel dururlar. Keten ayakkabılar, bazı kalitesiz ayakkabılar gibi ayaklarına hava aldırmama özelliğine sahip değildir. Delikli kumaşı sayesinde her zaman hava alan ayaklarınızda hem koku oluşmaz hem de mantar benzeri hastalıkların ortaya çıkması ya da artması söz konusu olmaz.

ayakkabibagcikli erkek ayakkabi
ayakkabibagcikli erkek ayakkabi

Krampon

Halı saha ayakkabısı olarak bilinen kramponları da sitede bulabilirsiniz. Tuttuğunuz takımın renklerinde kramponlar satın alarak, online ödeme sağlayabilirsiniz. Kalitesi ve dokusuyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ayakkabılarda renk ve desen çeşitliliği oldukça fazladır. Siyah beyaz, sarı lacivert, kırmızı sarı gibi renklerin yanı sıra futbolcularında da ayaklarında sıkça görünen neon renkler de Aymood sitesinde satılmaktadır. Neon sarılar, pembeler, turuncular, yeşiller bulabilirsiniz. Mavi rengi çok seviyorsanız, ayak numaranıza uygun farklı desenlere sahip mavi kramponlar da sitede müşterilere sunulmuş ürünler arasındadır.

Günlük Spor Ayakkabı ve Spor Ayakkabı Farkı

Erkek klasik ayakkabı ürünleri diğer spor ayakkabılarla karıştırılmamalıdır. Günlük spor ayakkabıları genellikle daha düz taban yakın ve ayağı biraz daha saran özelliğe sahiptir. Spor ayakkabı olarak bilinen diğer ürünler, ayakta biraz daha büyük durur, ayağı tam olarak sarmaz ve ayağa spor yaparken esneme kabiliyeti verir. Aynı zamanda koşu, yürüyüş, tırmanış ayakkabısı gibi çeşitleri de vardır. Seçeneklerinizi yaparken aramalarınızı bu şekilde daraltmanız, aradığınız ayakkabıya Aymood sitesinde ulaşmanızı sağlayacaktır. Bağcıksız ayakkabıların moda olduğu günümüzde sizler de kendinize bir bağcıksız ayakkabı almak istiyorsanız siteyi ziyaret edebilir, günlük spor ayakkabılar arasından dilediğiniz renkte ve gözünüze hoş gelen ürünleri sipariş ederek, evinizden alışveriş yapmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Kaynak : Aymood

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.