En İyi Kitap Blogları

Kitap okumayı seven kişiler sürekli yeni kitaplar keşfetmeyi ve bu doğrultuda öneriler almayı ister. Bu aşamada ise kitap blogları bu kapsam dahilinde olan kişiler için büyük bir fırsat yaratmaktadır.

Hangi Kitap Blogları Popüler?

Kitap okuyan ve okuduklarını paylaşarak kitaplar hakkında bilgiler veren blog sahipleri, böylece blog adresleri üzerinden kaliteli içerikleri ile kitap okumayı seven kişilere öneriler sunmaktadır. Eğer siz de kitap okumayı seviyorsanız ve kaliteli kitap inceleme blogları için inceleme gerçekleştirmek istiyorsanız bu blogları takip edebilirsiniz.

Bu bloglar arasında özellikle güncel içerik paylaşan ve sizin ilginizi çeken konulardaki kitapları yorumlayan blog yazarları kuşkusuz çok daha uygun olacaktır. Kitap tavsiyeleri blog 2019 ya da fantastik kitap blog siteleri şeklinde yapılan aramalar ile kişilerin bu alanda önemli blog sitelerine ulaşmaya çalıştığı görülmektedir.

Bir listede benden…

Bloglar 2019 yılı itibariyle çok daha popüler olduğu ben de en iyi kitap blogları 2019 yılı olmak üzere yeni bir liste yaparak bu kapsam dahilinde kişilere öneriler sunmak istiyorum. Kitap inceleme blogları Tumblr gibi popüler ağlarda da oldukça dikkat çektiğinden dolayı sizin keşfettiklerinizi altta yer alan yorum bölümünden yazarak listeye eklenmesini sağlayabilir ve kapsamlı bir blog listesi yapabiliriz.

Çok güncel olmasa da ben de kitap tavsiyeleri ve incelemeleri ile blog sayfamda içerikler yazıyorum. Bu açıdan bu alanın çok popüleri olan Bir Dolap Kitap gibi bloglar başta olmak üzere pek çok farklı alternatifi bu listede bularak bu konudaki ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dediğim gibi daha güçlü ve daha faydalı bir içerik olabilmesi adını sizler de kendi web sitelerinizi ve blog adreslerinizi yorum bölümünden belirterek listeye ekleme sağlayabilirsiniz. Sürekli güncelleyeceğim bu liste sayesinde kitap bloğu arayan kişiler çok kolay bir şekilde tüm siteleri tek bir sayfa üzerinden görebilecektir.

En İyi Kitap Bloglar Listesi 2019

  • Bir Dolap Kitap
  • Okuryatar
  • Kitaplardan anlamayan adam
  • Gulakca “kitap gibi”
  • Ruhunakitap
  • Kitaplık Kedisi
  • ZIMLICIOUS
  • VampirellanınGüncesi
  • Hayata Dair Her Şey – Şule Uzunder

Son güncelleme tarihi: 15.06.2019

Yaptığım kitap incelemeleri

Erlend Loe – Doppler Değerlendirmesi

William Golding Sineklerin Tanrısı incelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.