En iyi Acer dizüstü bilgisayarlar

En iyi Acer dizüstü bilgisayarlar

En iyi Acer dizüstü bilgisayarlar

Acer dizüstü bilgisayarlarının sunduğu en iyi şeyleri göz önünde bulundurduğunuzda, eski dizüstü bilgisayarınızı değiştirmek veya daha güçlü bir dizüstü bilgisayara geçmek için bir tane seçmek çok mantıklı olacaktır. Sonuçta en iyi Acer dizüstü bilgisayarlar, uygun fiyatlı, güvenilirlik ve birinci sınıf performansın mükemmel bir birleşimidir.

Piyasadaki en iyi Acer dizüstü bilgisayarlar listesini hazırladım. Hafif bir Chromebook veya güçlü bir oyun makinesi arıyorsanız, sizin için ideal dizüstü bilgisayarı listede bulacaksınız. 

En iyi Acer dizüstü bilgisayarlar

Acer Swift 3

Acer Swift 3’ün mütevazı tasarımının ötesinde, çalışma için çok fazla güce sahip mükemmel bir dizüstü bilgisayar bulacaksınız. Swift 3 (aşağıdaki Switch 3 ile karıştırılmamalıdır) ucuz bir dizüstü bilgisayardır. Bununla birlikte tamamen alüminyumdur. Performans açısından şaşırtıcı şekilde çok daha pahalı olan Microsoft Surface Laptop’a yaklaşıyor. Ekranı biraz daha düşük, ancak ikisi çarpıcı bir şekilde benzer – fiyat dışında. Bu dizüstü bilgisayar, geniş trackpadinin yanı sıra, seyahatte bile konforlu bir yazma deneyimi sunan arkadan aydınlatmalı klavyesi ile kullanımı inanılmaz derece kolaylaştırıyor. Çok fazla yazı yazabilirsiniz. İster seyahat, ister ofis için en iyi Acer dizüstü bilgisayarlardan birisi olmayı başarıyor.

Acer Switch 3

Gözünüz Microsoft Surface Pro’da kaldıysa, ancak cüzdanınız sizi engelliyorsa  bu Acer 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarını ciddi olarak düşünmelisiniz. Acer Switch 3, tasarımcılar için yeterince hızlı ve duyarlı. Üstelik uygun fiyatı nedeniyle sizi geri bırakmayacak. Dokunmatik ekranı, mükemmel görüş açılarıyla hassas ve canlı. Güçlü menteşe, birçok konfigürasyonda kullanılmasına izin veriyor. Eline alacağın en hafif üstü bilgisayar olmasada güven verici bir şekilde yapılandırılmış. 

Acer Swift 5

Tipik olarak, her gün iş yükünüz fazlaysa bu cihaz ile azaltabilirsiniz. İnanılmaz derecede hafif kasası, tüm çalışma gününüzün bitmesinden sonra web tasarımını ve biraz eğlenceyi de sizlere sunuyor. Ancak hepsi bu kadarla sınırlı değil.  Performansının ötesinde, aynı zamanda herhangi bir filmin veya oyunun muhteşem göründüğü çarpıcı ekranı da var.

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500  ucuz değil. Ancak en güçlü Acer dizüstü bilgisayarlarından biri olduğu düşünülürse – en güçlü oyun makineleri arasında – kesinlikle bu fiyata değer. En yoğun işlemcili ve grafik ağırlıklı AAA oyunlarını kullanmaya yetecek miktarda güç veren Nvidia RTX kartlarının yanı sıra 8. ve 9. nesil Intel çekirdek çipleri ile dolu bir canavar. Kapak biraz sınıfta kalıyor. Ama genel performansı üzerinde hiçbir etkisi olmayacak. Sadece biraz daha dikkatli kullanılmalı.

Acer Aspire E 15

Acer Aspire E 15’in ekranı için yazılacak kayda değer bir şey yok. Yapımı biraz dayanıksız ve ucuz bir his veriyor. Ancak bütçe düşünüldüğünde bazı şeylerden ödün verilmelidir. Burada iyi olan şey şu ki, bu dizüstü bilgisayarın performanstan ödün vermemesi. Verdiğiniz fiyattan beklediğinizden daha fazlasını sunması. Büyük bir trackpad, rahat bir klavye ve çeşitli portlar işinizi kolaylaştıracak. Oyun için fazla beklentisi olmayanlar için en iyi Acer dizüstü bilgisayar listesine girmeyi hak ediyor.

Acer Predator Helios 50

Acer Predator Helios 500, kelimenin tam anlamıyla performans canavarı. Her oyunu kaldıracak, zorlu bileşenleri ile sizi zorlamayacak bir cihaz.

Acer Spin 5

Orta seviye bir fiyat etiketiyle Acer Spin 5’ten çok fazla şey beklememek gerekiyor. Ancak performansı şaşırtıyor. Spin 5 aslında iyi bir tasarım ve iyi bir pil ömrü ile birleştirilen iyi bir performans sunuyor. Bir subpar ekran ve çok iyi olmayan hoparlörler, fiyatı düşürüyor. Özellikle bu tip özellikler önemli değilse, değerlendirilebilir.

Acer Chromebook R1

Acer, Acer Chromebook R11’in üretimini durdurmuş olabilir. Ancak, üçüncü taraf mağazaları hala satıyor. Bu da nereye bakacağınızı biliyorsanız, daha ucuza gelebileceği anlamına geliyor. Bu Chromebook kesinlikle çok amaçlı, 2’si 1 arada tasarımıyla basit ama çekici görünüm ve iyi bir batarya ömrü için keşfedilmeyi bekliyor.

Acer Chromebook Spin 15

Chromebook Spin 15; hafif, çok işlemcili ve aynı anda birkaç işinizi halletmenizi sağlayacak bir dizüstü bilgisayar. Bunlar yeterli değilse, cihaz 13 saate kadar süren etkileyici bir batarya ömrü de sunuyor. En sevdiğiniz dizinin bir bölümünü izleyebilir ve şarj etmeden 1-2 oyun oynayabilirsiniz. 

Acer Swift 7

En ince ve en hafif Acer bilgisayarı arayanlar için ilk seçenek Swift 7. Ancak, svelte tasarımının bir maliyeti var. Yine de üstün rahatlık için para ödemeye istekliyseniz, kesinlikle sizin için en iyi Acer dizüstü bilgisayarlar Swift 7 olacak.