Call of Duty: Mobile Zombi Modu Yayınlandı!

Beklenen Call of Duty: Mobile Zombi Modu resmen yayınlandı. İşte güncelleme ile birlikte gelen yenilikler.

Call of Duty: Mobile Ekim 2019’da tanıtıldığında çok oyunculu ve Savaş Royale modları mevcuttu. Fakat zombiler için menü simgesi griye bürünmüştü ve oynanamıyordı. Şimdi ise beklenen mod indirilip oynanabilir durumda.

Call of Duty: Mobile Zombi Modu Detayları

Call of Duty: Mobile yeni modun kilidini açan güncelleme 22 Kasım sabah saatleri itibari ile duyuruldu.

Zombi, Call of Duty oyunlarındaki en popüler modlardan biridir ve 2008’de World of War’da ilk defa yapılan girişimlerden sonra bu mod oldukça tutuldu. Bu modu mobile taşımak ise Call of Duty: Mobile için artı katacak.

Call of Duty: Mobile Yeni Oyun Modu Özellikleri Neler?

Yeni zombi modu, zombilerle daha yüksek kalitede oyun imkan sunuyor. Üstelik tüm haritalar ve silahlarla da savaşmak mümkün.

Call of Duty: Mobil Zombi Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Call of Duty: Mobile varsa telefonunuzda Wi-Fi bağlantınız ve yeterli saklama alanınız varsa, Zombies modunu getiren yamanın otomatik olarak indirilmesi gerekiyor. Bazen güncellemeler yüklenemeyebilir. Bu nedenle güncelleme hala yüklenmediyse -sırasıyla iOS ve Android kullanıcıları için- App Store veya Play Store‘a giriş yapın ve oyunun sayfasına erişin. Oyunu güncellemenizi isteyen butonu görebilirsiniz.

Call of Duty Zombies’i daha önce hiç oynamadıysanız, özellikle öğretici olmadığı için çeşitli kuralları ve püf noktaları alışmak biraz zaman alır. Ancak birkaç turdan sonra, özellikle çevrimiçi olarak, hızlı bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Zombi modunun diğer modlardan bir farkı olmadığı gibi yapmanız gereken tek şey hayatta kalmaya çalışmak.