Bu Nasıl Aile Film İncelemesi (We’re the Millers!)

bu nasil aile film incelemesi

bu nasil aile film incelemesi

Bu Nasıl Aile Film incelemesi ile filmi izlemek isteyen kişilere düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

Bu Nasıl Aile Film İncelemesi

Bir uyuşturucu satıcısının, patavatsız bir ergen yüzünden başı belaya girer ve macera başlar. Bu Nasıl Aile, bu noktadan çıkarak 95 dakika süren bir komedi sunuyor. Mütevazi oyuncu kadrosu Rawson Marshall Thurber yönetmenliğinde film, ortalamanın üzerine çıkmayı başarıyor.

Aile rolü yapmak!

Uyuşturucu işinde çalıştığı patronu, uğrattığı zarara karşılık David’e son derece riskli bir görev verir. David’in bundan başka bir alternatifi olmadığı için görevi kabul eder. Fakat iş sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

David, bu işten sorunsuz bir şekilde kurtulabilmek için sahte bir aile ayarlar. Aile rolü yaparak sınırdan kolayca geçebileceklerini düşünür. Tabi hiçbir zaman için evdeki hesap çarşıya uymaz. Ansızın beliren arkadaş olmak için can atan insanlar, aşk kaçamakları ve sonu mutlu biten güzel bir hikaye…

Aileyi Kan Bağı Mı Yapar?

İnsan, yapısı gereği manevi ihtiyaçları doğrultusunda bir şeye ya da kişiye kısa sürede bağlanabilmekte. Aslında film bu açıdan insanlara farklı bir şey sunuyor. Aile rolü yapan fakat buna kısa sürede kendini kaptıran David ve tayfası, sonuçta kendilerini bir aile gibi hissediyor. Rol bu bakımdan gerçeğe dönüyor. Onlar her ne kadar biyolojik olarak bir bağ kuramasalar da manevi olarak aralarında güçlü bir bağ oluyor ve oyun bitse de bu bağ hiç kopmuyor…

Miller Ailesi

Filmde çeşitli maceralar yaşayan Miller Ailesi, birlikte hareket ederek tüm bunların üstesinden geliyor. Birbirlerine sırtlarını dönmeye çalışsalar da bunu yapamıyor ve her seferinde tekrar bir araya geliyorlar.

Miller Ailesi İle Yol Macerası Başlıyor

Komedi filmi olmasının yanında Bu Nasıl Aile bir yol filmi. Yol boyunca Miller ailesi ile seyahat ederek onların yaşadıklarına şahit oluyoruz. Fakat, Jennifer Aniston gibi oyuncular çok da bekleneni veremiyor. O eski filmlerindeki tadı vermiyor.

Sonuç Olarak Bu Nasıl Aile…

Komedi filmlerinin başarısı, izleyenleri ne kadar güldürebildiği ile ölçülür. Tabi değerlendirmeler, incelemeler sanatsal yönden ve diğer kriterleri göz önünde bulundurarak yapılsa da özellikle komedi filmleri için bu durum en büyük etkendir.

Son yılların iddialı yapımlarından biri olan Bu Nasıl Aile, bu bakımdan sınıfı geçmeyi başarıyor. 2,5’tan 3 gibi ortalama bir rakamla durumu toparlayabiliriz. Boş vakitlerde iyi zaman geçirmek için izlenebilecek bir film…

Keyifli seyirler…

Bu Nasıl Aile Film Künyesi

Filmin adı: Bu Nasıl Aile?

Filmin orijinal adı: We’re the Miller’s!

Filmin süresi: 95  dakika

Filmin türü: Komedi

Filmin yönetmeni: Rawson Marshall Thurber

Yapım: 2013 – ABD

Diğer film incelemeleri için buraya göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.