Angry Birds AR Pigs Isle of nasıl oynanır?

Angry Birds için sadece iPhone için Angry Birds AR Pigs Isle of nasıl oynanır? Yeni yayınlanan ve kıs sürede dikkat çeken oyun için küçük bir inceleme.

Rovio, bir süredir sürükleyici teknolojilere yönelik denemeler yapıyordu. Geçen yıl boyunca sanal gerçeklik gibi teknolojilerle yakından ilgilenen şirket, gelinen noktada Angry Birds AR Pigs Isle of oyunu ile iddialı bir dönüş yaptı. Yeni Isle of Pigs AR oyunu, Rovio’nun bu tür sürükleyici bir oyunu daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşması için ilk hamle olmasının yanı sıra oldukça dikkat çekici durumda.

Fortnite 8. Hafta mücadelesi başladı!

Zira iOS 12’ye sahip bir iPhone olduğu sürece oyunu oynamak mümkün. Çalışmalar arasında Android sürümünün de olduğu belirtilse de şu ana kadar belirlenmiş bir tarih yok. Bu nedenle kısıtlı kullanıcıya sunulmuş oyun için başlangıç aşaması itibari ile oyun için yüksek beklentilerin olmadığını söylemek mümkün.

Angry Birds AR Pigs Isle of nasıl oynanır?

Yeni Isle of Pigs oyunu, oyuncuların klasik olarak inşa edilmiş kuleleri hedeflediği bir oyun. Apple’ın ARKit teknolojisi kullanılarak oluşturulan oyunu, masa veya ortamdaki herhangi bir yüzey üzerinde oynayabilirsiniz. Apple’ın iPhone ve iPad’lerinde 3D görüntüleme yetenekleri sayesinde, oyuncular zayıf ve gizli eşyaları bulmak için 360 derece döndürme imkanlarına dahi sahip durumda.

Angry Birds AR Pigs Isle of nasıl oynanır noktasında oyuncuların tek dikkat etmesi gereken noktalardan birisi hedef tespit edildikten sonra, kuleleri devirmek ve domuzları patlatmak için Angry Birds sapanını kullanmak. Oyun AR destekli olduğu oyuncuların kontrol noktasında başlangıçta duruma alışması.  

Oyun, bu yılın başlarında ortaya çıkan VR: Isle of Pigs oyununa benziyor, ancak oyuncular oyunu bir donanımla oynamak yerine oyunu kendi ortamlarına getirebiliyorlar.

Angry Birds AR Pigs Isle of oynanışı konusunda bir kullanıcı tarafından yayınlanan erken inceleme videosu şöyle;

Angry Birds AR Pigs Isle of

Resmi tanıtım ise şöyle;

Angry Birds AR Pigs Isle of

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.